6-Б клас гімназії 3 СУЗІР'Я
Бердянської міської ради


ІНТЕРНЕТ: посібник для батьків з безпеки

Офіційна рекомендація Міністерства освіти і науки України 

   Батьки мають перебувати у близькому контакті з дітьми під час дослідження ними Інтернет-ресурсів.

 

    Бібліотекам, школам, клубам слід навчати дітей безпечному користування Інтернет.

 

   Дорослим не слід надавати приватну інформацію про дітей (фотографії, адреси, номер школи і класу) на сімейних або шкільних сайтах.

 

   Дітей і підлітків слід навчати нести відповідальність за свою поведінку у мережі.

 

   Немає нічого дивного, якщо діти знають про Інтернет більше за батьків. Попросіть їх навчити вас деяких речей у користуванні Інтернет; поговоріть з ними про те, що гарного і що поганого є у мережі.

 

   Батькам треба навчитися не проявляти надмірної реакції, якщо вони побачать, що дитина переглядає небажані матеріали або порушує правила. Не сваріть і не наказуйте дитину, якщо вона розповіла Вам про неприємну зустріч в Інтернет. Вашою найкращою стратегією буде попрацювати разом, таким чином ви обидва зможете зрозуміти що трапилося, і як зробити, щоб це більше не повторювалося.

 

   Досвід, набутий дітьми в Інтернет, може бути корисний для них у подальшому житті. Уміння зробити гарний вибір в Інтернет може навчити дітей критично ставитися до проблем, з якими їм доведеться зустрітися у подальшому житті.

 

   Оскільки діти часто є більш "продвинутими" користувачами, ніж дорослі, для них не є складністю зареєструватися у он-лайнових іграх або у "чатах". Вони не розуміють наслідків відкриття персональної інформації чужинцям. Як правило, дітям не слід надавати персональну інформацію незнайомцям без дозволу батьків. Ця інформація включає ім'я, адресу електронної пошти, поштову адресу, фотографію, номер школи і класу і таке інше. Розкажіть дітям про небезпеки, до яких призводить надання персональної інформації, і роздрукуйте для них головні правила он-лайнової подорожі мережею.

 

    УВАГА!  Ваша безпека в Інтернеті знаходиться в ваших руках, тому тільки в ваших силах зробити так, щоб ніхто не дізнався ваш пароль і не скористався особистою інформацією в поганих цілях.

 

 

 

Корисні посилання:
  1. Асоціація Інтернет-провайдерів «гарячих ліній» = The International Association of Internet Hotlines [Електронний ресурс] / INHOPE; European Commission; ICRA . – Електронні текстові дані. – 2009. – Режим доступу: www.inhope.org. – Загол. з титул.екрану. – Мова: англ. – Перевірено: 10.02.2010.
  2. Безпека дітей [Електронний ресурс]/Корпорація Microsoft. – Електронні текстові дані. – [Україна], 2010. – Режим доступу: www.microsoft.com/ukraine/athome/security/children/default.mspx. – Загол. з титул.екрану. – Мова: укр., рос., англ. – Перевірено: 10.02.2010.
  3. «Діти України» [Електронний ресурс]:[портал]/Ін-т засобів навч. АПН України; дизайн Студії Молот. – Електронні текстові дані. – [Україна], 2004. – Режим доступу: https://www.children.edu-ua.net/. – Загол. з титул.екрану. – Мова: укр. – Перевірено: 10.02.2010.
  4. Конвенція про кіберзлочинність [Електронний ресурс] / ВР // Верховна Рада України : офіційний веб-сайт. – № 2824-IV ( 2824-15 ). – Електронні текстові дані. – К., 2005. – Режим доступу: https://zakon1.rada.gov.ua. – Загол. з титул.екрану. – Мова: укр. – Перевірено: 10.02.2010.
  5. Міжнародний центр захисту дітей від експлуатації та викрадень = The International Centre for Missing & Exploited Children [Електронний ресурс] / ICMEC; ICRA. – Електронні текстові дані. – 2009. – Режим доступу: https://www.icmec.org/missingkids/servlet/PublicHomeServlet. – Загол. з титул.екрану. – Мова: англ. – Перевірено: 10.02.2010.
  6. On-ляндія – безпечна веб-країна [Електронний ресурс]. – Електрон. дані. – Режим доступу: https://www.onlandia.org.ua/ukr/ . – Загол. з титул.екрану. – Мова : укр., рос. – Перевірено : 10.12.2009.
  7. Про захист суспільної моралі [Електронний ресурс] : закон України / ВР; Л. Кучма // Верховна Рада України : офіційний веб-сайт. – № 1819-VI (1819-17). – Електронні текстові дані. – К., 2004. – Режим доступу: https://zakon.rada.gov.ua/ – Загол. з титул.екрану. – Мова: укр. – Перевірено: 10.02.2010.
  8. TeachToday [Електронний ресурс]:living with technology/Teachtoday; дизайн Vivid Lime. – Електронні текстові дані. – 2008. – Режим доступу: www.teachtoday.eu/ – Загол. з титул.екрану. – Мова: англ. – Перевірено: 10.02.2010.

 

 Обновлен 08 окт 2016. Создан 03 апр 2016Кредо учнів 6-Б класу: «Для життя - не для школи вчимося»
Вас вітає 6-Б клас


Голос України урядовий кур'єр Новини України та світу Вчитель - вчителю, учням, батькам' Урядовий сайт для юних громадян Всеукраїнський освітній портал  'Острів знань' Всеукраїнський освітній портал  'Вчителям, батькам, учням' Педрада
Ug School.org.ua - веб-сайти освітніх закладів України Авиационный справочник
Ugolok neba Вам-взлет! Информационный портал PRO Berdyansk-INFO


Три колонки
Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти і науки ЗОДА

Запорізький обласний інститут ППО

Відділ освіти міської ради


Урядові сайти

Наукові сайти

Освітянські сайти

Виховна робота
Безпека життя учнів

Телефонні «гарячі» лінії


Навчально-виховний процес

Інтернет-ресурси України

Позашкільні навч. заклади

Фотогалерея 6-Б класу

Відеоматеріали про 6-Б клас

Новости Бердянска  (рос.)
©   Інтернет-ресурс —
офіційний сайт 6-Б класу Бердянської гімназії №3 «СУЗІР'Я»

    WWW.2BSUZIRIA.IO.UA

Гімназія №3 «СУЗІР'Я» Бердянської міської ради, 2014-2019
71114, м. Бердянськ Запорізької області, вул. Потійська, 13
☎   +38 (061) 532-26-60
✉   gymnasium-3@ukr.net


Редактор сайту:   Кондратьєва Тетяна Миколаївна
Авторська група:  Гонтар Ю.В.,  Кондратьєва Т.М.
☎   +38 (097) 532-79-44
✉   yv.gontar@i.ua

Back to TOP Цвет ссылок

1