5-Б клас  гімназії 3 «СУЗІР'Я»
Бердянської міської ради

Навички протистояння тиску однолітків

Для вас, шановні батькиНавички протистояння тиску однолітків це такі вчинки або дії, які батьки можуть виховати у своїй дитині з метою відмови від уживання тютюну алкоголю й наркотиків. Для виховання протистояння тиску використовуйте п'ять правил, наведених нижче.


Правило 1. Навчіть свою дитину цінувати індивідуальність у людях і в собі самій. У слушний для розмови момент попросіть дитину сказати, що робить вас особливою, ні на кого не схожою, унікальною людиною. Згадайте про людей, яких вона любить, і запитайте, що робить цих людей унікальними індивідуумами. Запитайте, що дитині подобається у своїй власній індивідуальності, додайте до її опису побільше її гарних рис, які вона сама не назве.


Правило 2. Обговоріть разом із дитиною поняття дружби. Попросіть її скласти опис справжнього друга: «друг це...» і «друг це не...». Поки вона працює, складіть свій опис друга. Поговоріть, порівнюючи, скільки однакових характеристик у ваших описах, і з'ясуйте, хто ж такий справжній друг.


Правило 3. Навчіть дитину говорити людям «ні». Більшість батьків учать своїх дітей бути ввічливими, поважати інших і бути слухняними. Це хороші риси в більшості ситуацій. Однак вони недостатні для того, щоб дитина могла постояти за себе. Дітям потрібна підтримка батьків, щоб сказати «ні» тиску сторонніх дорослих або однолітків. Поясніть дитині, що в деяких ситуаціях абсолютно необхідно наполягати на повазі до себе. Ці ситуації, насамперед, пропозиція тютюну, алкоголю й наркотиків.


Правило 4. Ознайомтеся з фактичною інформацією про вживання алкоголю й наркотиків молоддю. Бувають ситуації, коли підлітки наполегливо пропонують одне одному вжити алкоголь, спробувати наркотики. Ви можете допомогти своїй дитині уникнути таких ситуацій увівши спеціальні правила. Наприклад, ваша дитина не піде гратися до своїх друзів, якщо вдома немає нікого з дорослих. Вона не буде ходити на дні народження, які проводяться без нагляду дорослих.

Правило 5. Використовуйте тиск однолітків на свою користь. Адже тиск однолітків може бути не тільки негативним, але й позитивним. Наприклад, діти й підлітки позитивно впливають одне на одного в хороших школах, дитячо-підліткових клубах за інтересами, секціях, молодіжних групах. Не так важливо, яку зі шкіл або секцій дитина вибере. Головне, щоб діти в ній підтримували здорові стандарти поведінки і  позитивні цінності одне одного.

 

 

 Обновлен 03 апр 2016. Создан 02 апр 2016Кредо учнів 5-Б класу:  «Для життя - не для школи вчимося»
Вас вітає 4-Б клас

Вчитель - вчителю, учням, батькам' Урядовий сайт для юних громадян Педрада Шкільне життя Всеукраїнський освітній портал  'Вчителям, батькам, учням' Всеукраїнський освітній портал  'Острів знань' Новини України та світу урядовий кур'єр Голос України
Сценарії Нового року - Шкільне життя
Сценарій Новорічного ранку
для молодших школярів
111111 Новий рік - Шкільне життя
Сценарій Новорічного свята
для учнів початкових класів
111111 Сценарії до свята Миколая- Шкільне життя
Сценарій свята
«Світом Миколай мандрує»
111111 Миколай - Шкільне життя
Сценарій свята
«До нас іде Святий Миколай»


Три колонки
Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти і науки ЗОДА

Запорізький обласний інститут ППО

Відділ освіти міської ради


Урядові сайти

Наукові сайти

Освітянські сайти

Виховна робота
Безпека життя учнів

Телефонні «гарячі» лінії


Навчально-виховний процес

Інтернет-ресурси України

Позашкільні навчальні заклади

Фотогалерея 5-Б класу

Відеоматеріали про 5-Б клас

Новости Бердянска  (рос.)
©  Інтернет-ресурс -
офіційний сайт 5-Б класу Бердянської гімназії №3 «СУЗІР'Я»:

   WWW.2BSUZIRIA.IO.UA          

Гімназія №3 «СУЗІР'Я» Бердянської міської ради, 2016-2017
71114, м. Бердянськ Запорізької області, вул. Потійська, 13 Тел.:   +38 (061) 532-26-60
Е-mail: gymnasium-3@ukr.net


Редактор сайту:  Чипчева М.В.
Авторська група: Гонтар Ю.В., Кондратьєва Т.М.
Тел.:   +38 (097) 532-79-44
Е-mail: yv.gontar@i.ua


Авиационный справочник Вам-взлет! Информационный портал PRO Berdyansk-INFO 1

Украинский портАл

Цвет ссылок

1