5-Б клас  гімназії  №3 «СУЗІР'Я»
Бердянської  міської  ради


Про забезпечення збереження та розвиток мережі позашкільних навчальних закладів

Для вас, шановні батьки
У К Р А Ї Н А

 

БЕРДЯНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ЗАПОРІЗЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 

Р І Ш Е Н Н Я 

 

10 червня  2014 р.                                                                         № 184

 

 

Про забезпечення збереження

та розвитку мережі позашкільних

навчальних закладів

 

 

        Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради Кондратюк Н.П. про забезпечення збереження та розвитку мережі позашкільних навчальних закладів відділу освіти, виконавчий комітет зазначає, що в підпорядкуванні відділу освіти збережені та функціонують 5 позашкільних навчальних закладів: Станція юних техніків, Станція юних натуралістів, Клуб дитячої та юнацької творчості «Зоряний», Клуб юних моряків «Азовець», Центр дитячо-юнацької творчості імені Є. Руднєвої (далі ЦДЮТ). Також у підпорядкуванні відділу освіти функціонує Дитячо-юнацька спортивна школа імені Заслуженого вчителя України Назарова Є.І. (далі ДЮСШ).

        У вищезазначених навчальних закладах заняття для дітей організовані на безкоштовній основі.

         У межах своєї компетенції адміністрація позашкільних навчальних закладів створює належні умови для розвитку творчих здібностей дітей та молоді в усіх напрямках позашкільної освіти: науково-технічному, художньо-естетичному, туристсько-краєзнавчому,  спортивному, гуманітарному, еколого-натуралістичному, військово–патріотичному.

 Про ефективність та результативність роботи позашкільних навчальних закладів та ДЮСШ свідчать численні перемоги їхніх вихованців в обласних, всеукраїнських заходах; перемоги вихованців ЦДЮТ та ДЮСШ на міжнародному рівні, у Чемпіонатах Світу. Так у 2013 році вихованці позашкільних навчальних закладів міста та ДЮСШ отримали:  98 відзнак обласного рівня, 99 відзнак всеукраїнського рівня, 29 відзнак міжнародного рівня.

         Гуртки позашкільних навчальних закладів наповнені максимально відповідно до Положення про позашкільний навчальний заклад  та згідно з кошторисом, виділеним на оплату праці керівників гуртків.

          Згідно зі звітами форми № 1-ПЗ (освіта) «Звіт позашкільного навчального закладу»  станом на 01.01.2013 у гуртках  позашкільних навчальних закладах відділу освіти навчалося 3960 вихованців, станом на 01.01.2014 – 3952 вихованці.

У ДЮСШ  у 2012-2013 навчальному році навчалося  462 учні, у 2013-2014 н.р. -  518 учнів.

         Загальна кількість вихованців позашкільних навчальних закладів міста та ДЮСШ відділу освіти станом на 01.04.2013 року складала  4422 вихованці, станом на 01.04.2014 року – 4470 вихованців.

       Мережа позашкільних закладів відділу освіти та матеріально-технічна база установ, підвідомчих відділу освіти виконкому Бердянської міської ради, збережена у повному обсязі.

          Враховуючи вищезазначене, згідно зі ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 статуту територіальної громади міста Бердянська, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

        1. Інформацію начальника відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради Кондратюк Н.П. про забезпечення збереження та розвитку мережі позашкільних навчальних закладів взяти до відома.

           2. Начальнику відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради Кондратюк Н.П. тримати на постійному контролі питання щодо забезпечення збереження та розвитку мережі позашкільних навчальних закладів у межах своєї компетенції.

           3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шаповал Л.С.

 

 

 

Міський голова                                                                    О.А. БакайСоздан 10 мар 2016Кредо учнів 5-Б класу:  «Для життя - не для школи вчимося»
Вас вітає 5-Б класГолос України урядовий кур'єр Новини України та світу Вчитель - вчителю, учням, батькам' Урядовий сайт для юних громадян Всеукраїнський освітній портал  'Острів знань' Всеукраїнський освітній портал  'Вчителям, батькам, учням' Педрада
Ug School.org.ua - веб-сайти освітніх закладів України Авиационный справочник Шкільне життя
Вам-взлет! Ugolok neba Информационный портал PRO Berdyansk-INFOТри колонки
Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти і науки ЗОДА

Запорізький обласний інститут ППО

Відділ освіти міської ради


Урядові сайти

Наукові сайти

Освітянські сайти

Виховна робота
Безпека життя учнів

Телефонні «гарячі» лінії


Навчально-виховний процес

Інтернет-ресурси України

Позашкільні навчальні заклади

Фотогалерея 5-Б класу

Відеоматеріали про 5-Б клас

Новости Бердянска  (рос.)
©  Інтернет-ресурс -
офіційний сайт 5-Б класу Бердянської гімназії № 3 «СУЗІР'Я»

   WWW.2BSUZIRIA.IO.UA   

Гімназія № 3 «СУЗІР'Я» Бердянської міської ради, 2014-2018
71114, м. Бердянськ Запорізької області, вул. Потійська, 13 Тел.:    +38 (061) 532-26-60
Е-mail:  gymnasium-3@ukr.net


Редактор сайту:    Фесенко С.І.
Авторська група:   Гонтар Ю.В.,  Кондратьєва Т.М.
Тел.:    +38 (097) 532-79-44
Е-mail:  yv.gontar@i.ua


Back to TOP Цвет ссылок

1