6-Б клас гімназії 3 СУЗІР'Я
Бердянської міської ради


Про організацію харчування школярів з 1 січня 2016 року

Для вас, шановні батьки 

У К Р А Ї Н А

 

БЕРДЯНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ЗАПОРІЗЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 

Р І Ш Е Н Н Я 

 

12 січня  2016 р.                                                                  № 1

 

 

Про організацію харчування

школярів у загальноосвітніх

навчальних закладах міста

в 2016 році

 

 

      Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти виконкому Бердянської міської ради Лазуренко Н.О. про підсумки організації безкоштовного гарячого харчування учнів 1-4 класів, учнів  5-11 класів пільгових категорій та дітей загиблих  військовослужбовців, дітей учасників бойових дій, які безпосередньо приймали та приймають участь в антитерористичній операції, забезпеченні ії проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України  у загальноосвітніх навчальних закладах міста у 2015 році та організацію харчування школярів у 2016 році, виконавчий комітет Бердянської міської ради зазначає, що відділом освіти проводиться певна робота щодо організації безкоштовного гарячого харчування дітей та контролю за ним.

      З 01 січня  по 31 грудня 2015 року безкоштовно 4246 учнів 1-4 класів та 225 учнів 5-11 класів з числа дітей-сиріт, дітей, які залишилися без піклування батьків, дітей, чиї батьки загинули під час виконання службових обов’язків, дітей з малозабезпечених сімей, 47 дітей загиблих  військовослужбовців, дітей учасників бойових дій, які безпосередньо приймали та приймають участь в антитерористичній операції, забезпеченні ії проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, отримували гарячі обіди на суму 6,00 грн. за рахунок місцевого бюджету, на що було витрачено 4515745,0 грн.

       У 2016 році планується продовжити організацію безкоштовного харчування - одноразового сніданку для учнів загальноосвітніх навчальних закладів денної форми навчання:  учнів 1-4 класів, дітей; позбавлених батьківського піклування; учнів з малозабезпечених сімей  5-11 класів; дітей загиблих військовослужбовців-учасників антитерористичної операції, дітей учасників бойових дій антитерористичної операції, дітей учасників антитерористичної операції, які безпосередньо приймали та приймають участь в антитерористичній операції  з 01 січня  2016 року на суму 6,00 грн. за рахунок коштів місцевого бюджету.

         З метою соціального захисту учнів 1-4 класів,  учнів 5-11 класів пільгових категорій та дітей загиблих військовослужбовців-учасників антитерористичної операції, дітей учасників бойових дій антитерористичної операції, дітей учасників антитерористичної операції, які безпосередньо приймали та приймають участь в антитерористичній операції,  згідно зі ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

   1. Інформацію начальника відділу освіти виконкому Бердянської міської ради Лазуренко Н.О. про  організацію безкоштовного гарячого харчування учнів 1-4 класів,  учнів пільгових категорій 5-11 класів та дітей загиблих військовослужбовців, дітей учасників бойових дій, які безпосередньо приймали та приймають участь в антитерористичній операції у загальноосвітніх навчальних закладах міста у 2015 році взяти до уваги.

 

   2. Начальнику відділу освіти виконкому Бердянської міської ради Лазуренко Н.О. організувати безкоштовне харчування учнів (сніданок), а саме:

     -  учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій 5-11 класів;

     -  дітей загиблих  військовослужбовців-учасників антитерористичної операції;

     -  дітей учасників бойових дій антитерористичної операції;

     - дітей учасників антитерористичної операції, які безпосередньо приймали та приймають участь в антитерористичній операції, забезпеченні ії проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності   з 01 січня  2016  року на суму 6,00 грн. за рахунок коштів місцевого бюджету згідно з нормами, визначеними постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» та постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 №116-2011-п «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільнюються від обкладення податком на додану вартість».

 

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Бердянського міського голову Чепурного В.П.

 

 

Міський  голова                                                                         В.П.ЧепурнийСоздан 10 мар 2016Кредо учнів 6-Б класу: «Для життя - не для школи вчимося»
Вас вітає 6-Б клас


Голос України урядовий кур'єр Новини України та світу Вчитель - вчителю, учням, батькам' Урядовий сайт для юних громадян Всеукраїнський освітній портал  'Острів знань' Всеукраїнський освітній портал  'Вчителям, батькам, учням' Педрада
Ug School.org.ua - веб-сайти освітніх закладів України Авиационный справочник
Ugolok neba Вам-взлет! Информационный портал PRO Berdyansk-INFO


Три колонки
Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти і науки ЗОДА

Запорізький обласний інститут ППО

Відділ освіти міської ради


Урядові сайти

Наукові сайти

Освітянські сайти

Виховна робота
Безпека життя учнів

Телефонні «гарячі» лінії


Навчально-виховний процес

Інтернет-ресурси України

Позашкільні навч. заклади

Фотогалерея 6-Б класу

Відеоматеріали про 6-Б клас

Новости Бердянска  (рос.)
©   Інтернет-ресурс —
офіційний сайт 6-Б класу Бердянської гімназії №3 «СУЗІР'Я»

    WWW.2BSUZIRIA.IO.UA

Гімназія №3 «СУЗІР'Я» Бердянської міської ради, 2014-2019
71114, м. Бердянськ Запорізької області, вул. Потійська, 13
☎   +38 (061) 532-26-60
✉   gymnasium-3@ukr.net


Редактор сайту:   Кондратьєва Тетяна Миколаївна
Авторська група:  Гонтар Ю.В.,  Кондратьєва Т.М.
☎   +38 (097) 532-79-44
✉   yv.gontar@i.ua

Back to TOP Цвет ссылок

1