5-Б клас  гімназії  №3 «СУЗІР'Я»
Бердянської  міської  ради


Про організацію харчування школярів з 1 січня 2016 року

Для вас, шановні батьки



 

У К Р А Ї Н А

 

БЕРДЯНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ЗАПОРІЗЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 

Р І Ш Е Н Н Я 

 

12 січня  2016 р.                                                                  № 1

 

 

Про організацію харчування

школярів у загальноосвітніх

навчальних закладах міста

в 2016 році

 

 

      Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти виконкому Бердянської міської ради Лазуренко Н.О. про підсумки організації безкоштовного гарячого харчування учнів 1-4 класів, учнів  5-11 класів пільгових категорій та дітей загиблих  військовослужбовців, дітей учасників бойових дій, які безпосередньо приймали та приймають участь в антитерористичній операції, забезпеченні ії проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України  у загальноосвітніх навчальних закладах міста у 2015 році та організацію харчування школярів у 2016 році, виконавчий комітет Бердянської міської ради зазначає, що відділом освіти проводиться певна робота щодо організації безкоштовного гарячого харчування дітей та контролю за ним.

      З 01 січня  по 31 грудня 2015 року безкоштовно 4246 учнів 1-4 класів та 225 учнів 5-11 класів з числа дітей-сиріт, дітей, які залишилися без піклування батьків, дітей, чиї батьки загинули під час виконання службових обов’язків, дітей з малозабезпечених сімей, 47 дітей загиблих  військовослужбовців, дітей учасників бойових дій, які безпосередньо приймали та приймають участь в антитерористичній операції, забезпеченні ії проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, отримували гарячі обіди на суму 6,00 грн. за рахунок місцевого бюджету, на що було витрачено 4515745,0 грн.

       У 2016 році планується продовжити організацію безкоштовного харчування - одноразового сніданку для учнів загальноосвітніх навчальних закладів денної форми навчання:  учнів 1-4 класів, дітей; позбавлених батьківського піклування; учнів з малозабезпечених сімей  5-11 класів; дітей загиблих військовослужбовців-учасників антитерористичної операції, дітей учасників бойових дій антитерористичної операції, дітей учасників антитерористичної операції, які безпосередньо приймали та приймають участь в антитерористичній операції  з 01 січня  2016 року на суму 6,00 грн. за рахунок коштів місцевого бюджету.

         З метою соціального захисту учнів 1-4 класів,  учнів 5-11 класів пільгових категорій та дітей загиблих військовослужбовців-учасників антитерористичної операції, дітей учасників бойових дій антитерористичної операції, дітей учасників антитерористичної операції, які безпосередньо приймали та приймають участь в антитерористичній операції,  згідно зі ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

   1. Інформацію начальника відділу освіти виконкому Бердянської міської ради Лазуренко Н.О. про  організацію безкоштовного гарячого харчування учнів 1-4 класів,  учнів пільгових категорій 5-11 класів та дітей загиблих військовослужбовців, дітей учасників бойових дій, які безпосередньо приймали та приймають участь в антитерористичній операції у загальноосвітніх навчальних закладах міста у 2015 році взяти до уваги.

 

   2. Начальнику відділу освіти виконкому Бердянської міської ради Лазуренко Н.О. організувати безкоштовне харчування учнів (сніданок), а саме:

     -  учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій 5-11 класів;

     -  дітей загиблих  військовослужбовців-учасників антитерористичної операції;

     -  дітей учасників бойових дій антитерористичної операції;

     - дітей учасників антитерористичної операції, які безпосередньо приймали та приймають участь в антитерористичній операції, забезпеченні ії проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності   з 01 січня  2016  року на суму 6,00 грн. за рахунок коштів місцевого бюджету згідно з нормами, визначеними постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» та постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 №116-2011-п «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільнюються від обкладення податком на додану вартість».

 

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Бердянського міського голову Чепурного В.П.

 

 

Міський  голова                                                                         В.П.Чепурний



Создан 10 мар 2016



Кредо учнів 5-Б класу:  «Для життя - не для школи вчимося»
Вас вітає 5-Б клас



Голос України урядовий кур'єр Новини України та світу Вчитель - вчителю, учням, батькам' Урядовий сайт для юних громадян Всеукраїнський освітній портал  'Острів знань' Всеукраїнський освітній портал  'Вчителям, батькам, учням' Педрада
Ug School.org.ua - веб-сайти освітніх закладів України Авиационный справочник Шкільне життя
Вам-взлет! Ugolok neba Информационный портал PRO Berdyansk-INFO



Три колонки
Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти і науки ЗОДА

Запорізький обласний інститут ППО

Відділ освіти міської ради


Урядові сайти

Наукові сайти

Освітянські сайти

Виховна робота
Безпека життя учнів

Телефонні «гарячі» лінії


Навчально-виховний процес

Інтернет-ресурси України

Позашкільні навчальні заклади

Фотогалерея 5-Б класу

Відеоматеріали про 5-Б клас

Новости Бердянска  (рос.)
©  Інтернет-ресурс -
офіційний сайт 5-Б класу Бердянської гімназії № 3 «СУЗІР'Я»

   WWW.2BSUZIRIA.IO.UA   

Гімназія № 3 «СУЗІР'Я» Бердянської міської ради, 2014-2018
71114, м. Бердянськ Запорізької області, вул. Потійська, 13 Тел.:    +38 (061) 532-26-60
Е-mail:  gymnasium-3@ukr.net


Редактор сайту:    Фесенко С.І.
Авторська група:   Гонтар Ю.В.,  Кондратьєва Т.М.
Тел.:    +38 (097) 532-79-44
Е-mail:  yv.gontar@i.ua


Back to TOP Цвет ссылок

1